Het design Stone stripe is nieuw in de collectie vaasjes van Lindform. Dit populaire model Athen vaasje is er dan ook mee gedecoreerd. Een basis zand ecru kleur met licht bruine accenten, subtiel en prachtig om te zien! Het vaasje is 10 cm hoog. Omdat de Lindform vaasjes handgemaakt van porselein klei, kan elk vaasje variëren in kleur, maat en vorm, maar dat is nu eenmaal een eigenschap van echt handwerk. De binnenzijde is geglazuurd, de buitenzijde heeft een matte afwerking. Uniek Scandinavisch design uit Zweden. Design: Marita Lindholm
Lindform vaasjes vragen er gewoon om er mee te gaan stylen en te combineren. Groepeer ze op kleur, model of grootte, de keuze is eigenlijk altijd goed. Met welke andere Lindform vaasjes ga jij deze Athen Stone Stripe combineren? De Lindform vaasjes zijn zo leuk om mee te spelen en te stylen, alles past gewoon in elk interieur van super strak tot landelijk - het is maar net hoe je ze neerzet uiteindelijk :-)
De Lindform collectie bevat invloeden uit Japan, de minimalistische stijl combineert fraai met natuurlijk invloeden uit de natuur van Scandinavische design. De vaasjes worden in samenwerking met Lindform geproduceerd in Thailand door een hecht familiebedrijf dat al 40 jaar ervaring heeft in keramiek productie.
De Lindform vaasjes zijn handgemaakt, van hoge kwaliteit en elk stuk is daarom uniek op zichzelf. Het ontwerp, patroon en kleur kan dus variëren. De vaasjes zijn gemaakt van porselein klei en zijn loodvrij. Aangezien klei een poreus materiaal is adviseren wij om voorzichtig te zijn bij het plaatsen van een vaasje op een oppervlakte dat gevoelig is voor vocht. Matte afwerking buitenzijde - binnenzijde geglazuurd.