Het Unikko design blijft prachtig, zo zijn ze weer op dit fraaie kussensloop te vinden in mooie beige met licht blauw tinten op een gebroken witte ondergrond. De Unikko een designicoon wat zeer geliefd en zeer populair is bij jong en oud. En dat is geen wonder, want wie wil er niet slapen onder een zee van bloemen? Het bloemmotief uit 1964 is tot op vandaag de dag immens geliefd, want een goed ontwerp kent geen leeftijd of tijdsduur. Designer Maija Isola is er met Unikko in geslaagd om de schoonheid van de natuur in een helder, vrolijk patroon te vangen.
Marimekko's Unikko- kussensloop heeft het iconische bloemenpatroon van Maija Isola in prachtige tinten beige licht blauw. De sloop is gemaakt van 100% katoen en meet 50cm x 60cm cm. De meest voorkomende hoofdkussens passen hier perfect in. Machine wasbaar op 60°, volg altijd de was instructie op welke vermeld staat op het label in de hoes.
Samen met het Unikko dekbedovertrek een mooi stel. De kussensloop Unikko is verpakt per enkel stuk! Hoe fijn is dat? Dat is weer handig want zo kan je zelf bepalen hoeveel of welke kussenslopen je erbij wilt hebben. Mix eens met verschillende Marimekko kussenslopen en creëer je eigen -slaapkamer- Marimekko stijl
Sinds 1964 viert Maija Isola's Unikko-patroon een triomftocht door de gehel wereld: Met felle kleuren, gedekte tinten, gedurfde vormen en eenvoudige lijnen is het Unikko-patroon een icoon van het Finse design. Tegenwoordig is het expressieve ontwerp niet alleen meer te vinden op textiel, maar ook op allerlei andere producten zoals op de Unikko mokken of tray’s.