Vrolijk is het Cup of tea dessin op dit Lina Johansson design katoenen plaid zeer zeker en een knipoog naar alle theeleuten onder ons :-) Het olijf groen met off white plaid is super zacht en super mooi om te zien. Het is dubbel geweven uit 100% katoen, doordat het katoen geborsteld is voelt het plaid super zacht aan en heeft het een hoog knuffel gehalte. Het plaid is 140x180cm groot, mooi in de living maar ook over het bed ook een plaatje om te zien. De randen van het plaid hebben een mooie feston rand als afwerking.
Ontworpen in Zweden. Geweven in Portugal.
Het mooie speels grafisch patroon van dit Cup of tea plaid maakt dit plaid geliefd bij velen. Het design Cup of tea op dit plaid is omkeerbaar ontworpen, met een kleurenschema en een patroon dat van de ene naar de andere kant verandert. Wat aan de ene kant olijf groen is aan de andere zijde offwhite. Met andere woorden: gewoon twee plaids in één, hoe fijn is dat?
De ontwerpen van de Zweedse Lina Johansson weerspiegelen een modern, licht Scandinavisch esthetiek met grillige wendingen, ze streeft ernaar om prachtige items te creëren die bijdragen aan unieke, gezellige huizen. Het bedrijf is opgericht in 2012 en is sindsdien internationaal uitgebreid.
“Ik wil dat mensen mijn textiel gebruiken en ervan genieten - het is niet alleen decoratie, het is ook praktisch en nuttig. Er moet op een kleed gelopen, gekropen en gedanst kunnen worden en een plaid is om onder te kruipen en om mee geknuffeld te worden”,
- Lina Johansson