In het unieke Marimekko Pikku Koppa serveerschaaltje in warm geel – Ø12,5 x H13,5cm-, serveer je bonbons, koekjes of andere lekkernijen. Gemaakt van warm geel geglazuurd steengoed [ dit is sterker als gewoon aardewerk] met een naturel lederen handvat. Uitermate geschikt voor zowel alledaags gebruik als op de feestelijk gedekte tafel. Pikku Koppa kan worden gebruikt voor het serveren van lekkernijen, maar ook voor het stijlen van kleine voorwerpen als voor het opbergen van persoonlijke spullen zoals sieraden of sleutels.
Het Pikka Koppa schaaltje in vrolijk geel heeft een doorsnede van 12,5 cm en is inclusief handvat 13,5cm hoog. Een 1000+1 dingen schaaltje die gezien mag worden en een mooie blikvanger is op tafel, in de keuken, badkamer of op kantoor. Het is vaatwasser bestendig en kan ook in magnetron, vriezer en oven.
NOTE: voorafgaand wél het leren handvat verwijderen!
Het ontwerp van de Pikku Koppa serveerschaal is afkomstig van Sami Ruotsalainen een echte kookliefhebber. Hij wilde een servies ontwerpen maar wel zo, dat het aantal verschillende servies onderdelen beperkt bleef en daarom ontwierp hij de serviesstukken op zo’n manier dat ze op verschillende manieren gebruikt kunnen worden en toch ook weer kenmerkend zijn voor hun functie. Nou dat is helemaal gelukt!
Om eindeloos met te mixen het servies van Marimekko met de verschillende designs leent zich daar uitstekend voor het match altijd! Van tafelkleden, mokken, borden, schalen, mandjes, keukentextiel, vazen, kussens en meer. Alles kan met elkaar gecombineerd worden, dát is de kracht van Marimekko én je hebt daardoor steeds weer een andere tafelstyling :-)