Nieuw in de Marimekko collectie is de geurkaars Sleeping Garden welke gegoten is in de mooie Oiva koffiemok Siirtolapuutarha – Räsymatto met een inhoud van 2dl. Is de kaars opgebrand dan heb je gelijk er een koffiemok erbij, of een opbergbakje want de geurkaars kan je afsluiten met de bijgeleverde kurken deksel. De geurkaars is een limited editie, dus op is op helaas :-)
De geur Sleeping Garden doet denken aan de herfst, het is een mix van veen, gevallen bladeren en brandnetel en zorgt voor een fijne touche of nature. De kaars is met de hand gegoten in Finland en heeft een brandtijd van ongeveer 24 uur. Gemaakt van: 35% paraffine was, 19% stearine, 45% kokosolie, 1% geuroliën.
Een ideaal cadeau om te geven of om te krijgen zeker in deze tijd van het jaar.
De geurkaars heeft als houder de oiva koffiemok van 2 dl versiert met het prachtige Siirtolapuutarha - Räsymatto design in sand - beige kleur. Het Räsymatto design is gebaseerd op de voddenkleedjes welke je veel ziet in de Scandinavische huizen / interieurs.
Is de kaars opgebrand dan is de kop net zo te gebruiken als elk ander stuk serviesgoed uit de Marimekko collectie, dus vaatwasser, magnetron en oven bestendig.